CNC Milling C25-ER32M-100L Straight Collet Chuck Lathe Extension Rod (id: c48 3f1 259 51b 58f
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
05
quantity
Product details
Category
  • Product Name : Straight Collet Chuck;Model : C25-ER32M-100L;Shank Diameter : 25 mm / 0.98"
  • Shank Hole Inner Dia : 15 mm/0.59";Shank Length : 100 mm/4"
  • Clamping Diameter : 27 mm / 1";Overall Size : 148 x 50 mm / 5.8" x 2" (L*Max.D)